Dlaczego My

Nie masz czasu żeby zadbać o swoje zdrowie i sylwetkę? Tempo dnia codziennego wymusza na Tobie rezygnację z niektórych przyjemności? Chcesz zadbać o siebie, ale okazuje się, że nie wystarcza czasu? Właśnie po to jesteśmy. Catering dietetyczny Pomidor & Rukola przygotuje za Ciebie odpowiednio zbilansowane i zróżnicowane posiłki i dostarczy pod same drzwi. Zaoszczędzisz swój czas i wysiłek, zyskując zdrowe i smaczne dania, które oczarują Twoje zmysły. Nasze posiłki przygotowujemy ze świeżych, wysokiej jakości produktów. Wybieramy tylko naturalne produkty najwyższej jakości. Nie używamy konserwantów i sztucznych ulepszaczy, a jedynie naturalne przyprawy i świeże zioła.

Jeśli chcesz schudnąć, zadbać o swoje zdrowie, poprawić sylwetkę lub po prostu zdrowo się odżywiać oferujemy smaczny wybór diet. Korzystanie z usług Pomidor & Rukola jest niezwykle proste i wygodne.

Nasza firma Pomidor & Rukola powstała, aby pomóc Ci uporać się z problemem gotowania i przyrządzania posiłków odpowiednio zbilansowanych i smacznych przy tak szybkim i intensywnym tempie życia.

Nie musisz robić zakupów, ważyć, gotować…-my zrobimy to za Ciebie !

Dietę pudełkową składającą się z 5-ciu dań dowozimy na terenie miasta : Tuchola, Chojnice, Czersk, Śliwice i okolice.